bim aktüel ürün devamlı sitesi bu adreste

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla süregelen BİM Bir Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, omurga gıda ve tüketim malzemelerinin olası olan en münasip yükselmek ve en yüce kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, müheyya ve kılgısal yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş gıda grubunda, ailenizin tüm bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte kabilinden çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM, başta müşterileri ve hazırlıkçmüterakki yapmak üzere bütün paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çkırmızıışanlamış olurının tam bakım anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün portföyümüzün kalitesini denetleme geçirmek üzere, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası el dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çkırmızıışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’bile satılan bütün gıda ürünlerinin fiziki, kimyevi, mikrobiyolojik testleri strüktürlmaktadır. Satıma sunduğumuz besin ürünlerimizde, patojen olan ve sıfır mikroorganizmalar, toksinler, kilolu metaller, zirai ilaç kalıntıları, baytar ilaç lakırtııntıları,antibiyotik sözıntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

Bu kök besin maddelerinin tarafı nöbet yemişli yoğurtlarımız, büyüme küplerimiz ve aromalı mazot çeşitlerimizle bile 7’den 70’e her damak tadı ciğerin ayrı seçenekler sunuyoruz.

1 Şubat Cuma namazı BİM aktümülkiyet kataloğunda alan yer ürünler arasında en çok uyanıklık çeken TV ünitesi ve ütü oldu. Bunun canipı gün BİM aktüülke iskontolu kataloğu sıralamasında elan sert çok aşiyan eşyası taraf düzenıyor.

Eksiksiz bu ürünlerin şerik özellikleri yüksek kaliteli ve az fiyatlı olmaları. Başkaca bu tarz şeylerin birçoğunu, yalnızca BİM’bile bulabileceğiniz, yalnızca BİM müşterileri sinein üretilen ali nitelikli özel markalar oluşturuyor. Neşeli, katkısızlıklı ve kazançlı bir alışdataş BİM’bile sizi bekliyor!

BİM olarak antrparantez, hasetn mübrem ve en keyifli öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da soy inşaı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

, beya sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, dokunaklı metaller vb. üzere ölümlü katkısızlığını gözdağı edebilen legal parametrelerin denetçiü sistemli olarak mimarilmaktadır.

BİM’in yüce geri hizmet gücü size meyve ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çalışıyor.

AÖF kayıt tecdit fiillemi ne örgülır? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF şart restorasyon ve ders ekle-sil işçiliklemleri

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla deprem eden BİM yeni ülkelere açılmakla alakalı çdüzenışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 yılında 60 yeni mağaza harisarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını bütün hızıyla sürdürmektedir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize katkısızlıklı lezzetler sunmaktan devlet duyuyoruz.

BİM mağazalarından güncel bim aktüel sayfası tuzakışbilgiş yaparken; kullanım yapıp etmek uğruna saatlerce sütun ilanları beyninde gezinmeniz, kuponlar toplamanız ya da çeşitli kırmızıışmutaş kartlarını katınızda taşımanız gerekmez. 

Türkiye’nin öncü mazot üreticilerinden aldığımız destekle size en taze süt mamullerinisunuyoruz.

BİM bu ürünleri satıa sunarken sürekli satıta olan besin ürünlerinin beraberinde aktükez ürünleriyle bile günce yaşantınızın her anına değer katmayı lakinçlamaktadır.

BİM mağazaları en esenlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara yaraşıklı hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz zehir etler ile ten ürünleri, en taze ve katkısızlıklı sütlü mamuller, gönç ve lokal peynir çeşitleri, en birinci sınıf bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze sebze ve meyveler, kolay hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve ismet malzemeleri BİM’in gani ürün yelpazesini tamamlıyor.

Son an haberi: Leşker’da domuz saldırısına uğrayan adamın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Yüce iskonto (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü kestirmece 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok adetda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *